Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.20.
Hirdetés azonosító: 1929733
lejárt

Partnercégünk, a MET Services Kft. keres belvárosi irodájába adminisztratív munkára, olyan diákot aki szeretne hosszú távon elhelyezkedni és tapasztalatot gyűjteni egy világhírű cégnél. Amennyiben magadra ismersz a hirdetésben, ne habozz!

Feladatok:

  • Adminisztratív tevékenység (adatrögzítés, ügyfél adatok szűrése és karbantartása, adatellenőrzés)
  • Dokumentumok regisztrálása, kiküldése, archiválása
  • Napi kommunikáció az ügyfelekkel e-mailben
  • Back Office csapar adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Aktív / passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete(szóban és írásban)
  • Nagyfokú monotóniatűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office ismeret, ezen belül excel felhasználói szintű ismeret

Munkaidő

9.00 - 17.00 óra között napi (4-6-8 órában)

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Egyéb területek megismerése
  • Hosszútávú karrier lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos, legalább 4-5 hónap vállalása

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre