www.cvonline.hu

Back Office Munkatárs

  • A hirdetés 84 napja lejárt

A Würth Szereléstechnika Kft. budaörsi cégközpontjába keres
Back Office Munkatársat

  Feladat:
  • Termékkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos információk biztosítása üzletkötőink, illetve vevőink számára
  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése
  • Kimutatások készítése, adatbázisok, nyilvántartások karbantartása
  • Telefonos kapcsolattartás

  Amit kínálunk:
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Irodai munkavégzés
  • Fiatal, dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Elvárás:
  • Középfokú végzettség
  • Több éves service center, vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Érdeklődés a kereskedelem és az értékesítés iránt
  • Türelmes, talpraesett személyiség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Előny:
  • Felsőfokú és / vagy műszaki végzettség
  • SAP SD modul gyakorlati ismeret
  • Budaörs környéki lakhely

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel és a pozíció pontos feltüntetésével ellátott fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.10.31.