www.cvonline.hu

Back Office csoportvezető

  • A hirdetés 90 napja lejárt
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Prorizálási és szervezőkészség
  • Együttműködési képesség
  • Önálló, igényes munkavégzés

FELADATOK

  • A Back Office és a Recepció munkájának irányítása, vezetése, ellenőrzése.
  • A csoporthoz tartozó munkavállalók feladatainak meghatározása, beosztása, felelősségi struktúrák kialakítása,
  • A csoport teljesítményének és a munka minőségének folyamatos nyomon követése, javítása.
  • A csoport folyamatainak ellenőrzése, új folyamatok kidolgozása, meglévő folyamatok hatékonyságának növelése.
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal
  • A Társaság ügyféldokumentumaival kapcsolatos nyomdai és nyomtatási folyamat kialakítása, szabályzatba foglalása, a szabályzat naprakészen tartása, koordinálása.
  • Nyomdai szolgáltató kiválasztásában való részvétel, kapcsolattartás a nyomdával,
  • A Társaság irattári rendszerének kialakítása, működtetése, a beérkező és kimenő dokumentumok kezelésének és továbbításának kialakítása, megszervezése, üzemeltetése.
  • A Társaság levél- és szerződésküldési folyamatának koordinálása, a postázási folyamat hatékony kialakítása, annak működtetése.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Lendületes csapat
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Versenyképes fix alapbér + teljesítmény-arányos prémium
  • Béren kívüli juttatások

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.25.