Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Back-end fejlesztő

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 105 napja lejárt
Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői csapatába keresünk tapasztalt Back-end programozót.
- Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
- Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
- Hazai és külföldi fejlesztői projektekben részvételi lehetőség
- Önálló munkavégzés, és Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka
- Frontend-es kollégákkal szoros együttműködés

Elvárás

- Go vagy PHP 5 magas szintű ismerete, objektum orientált tapasztalat
- Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat
- Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
- Javascript, jQuery, HTML, CSS, SASS, HTML5 ismerete
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- C, Scala, Java nyelvek ismerete
- Automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat
- Unix parancsok, GIT, VIM ismerete

Amit nyújtunk

- Azonnali kezdés
- Kiváló megközelíthetőségű iroda
- Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
- Inspiráló szakmai légkör
- Fiatalos, nyitott vállalati kultúra

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2018.08.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Randstad Hungary Kft.

Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői c...
Budapest

Back-End fejlesztő

HSA Kft.

Back-End fejlesztő Feladatok: REST API fejleszt...
Budapest

JAVA BACK-END FEJLESZTŐ

PBS International Kft.

Megye:   Budapest A pozíció leírása:   Magyar t...