www.cvonline.hu

C# fejlesztő

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2018.01.11.

Feladatok

  • ·         A cég szerverein futó alkalmazások fejlesztése és karbantartása
  • ·         POS terminálok programozása
  • ·         Dokumentáció írása az elkészített programokról
  • ·         Együttműködés a rendszerszervezőkkel és a tesztelőkkel

Elvárások

  • ·         Microsoft Visual Studio alapos ismerete
  • ·         C# programozási nyelven szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • ·         .NET Compact Framework ismerete
  • ·         MSSQL adatbázis ismerete
  • ·         WinForms és WPF ismerete
  • ·         SVN használata
  • ·         Hibakezelő (JIRA) használata
  • ·         Jól átgondolt, tiszta és optimálisan futó kód írása
  • ·         Gina és agilis módszertan ismerete

Juttatások

  • ·         Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség
  • ·         Fiatalos, lendületes csapat
  • ·         Versenyképes fizetés
  • ·         Modern iroda és inspiráló környezet
  • ·         Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • ·         Notebook, mobiltelefon

Előnyt jelent:

  • ·         C++ programozási nyelv ismerete
  • ·         MQTT, SSL használatában való jártasság
  • ·         Bankkártya programozásában szerzett tapasztalatok
  • ·         Fejlesztői módszertanok ismerete

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Ha a lehetőséget érdekesnek találta, önéletrajzát Szemán Zoltán várja a stj1400455@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címen.

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -