Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

B2B ÜZLETKÖTŐ (13-8693)

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.06.05.

Humanfield header

Megbízható üzleti szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

B2B ÜZLETKÖTŐ
(13-8693)

pozícióba.

Feladatok:

  • Céges szolgáltatás értékesítése,
  • Személyes tárgyalások szervezése és bonyolítása,
  • Értékesítési lehetőségek maximalizálása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, napi szintű kapcsolattartás,
  • Ügyfelek felé történő tanácsadás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • B2B sales területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő bónuszrendszer,
  • Mobiltelefon, laptop.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8693”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre