Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

B2B ÉRTÉKESÍTŐ (KÖZLEKEDÉSI SZOLGÁLTATÁSOK)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
Szeretnél egy stabil hátterű, családias létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalatnál dolgozni?

Rendelkezel telefonos értékesítésben szerzett szakmai tapasztalattal?

Szívesen részt vennél egy teljesen új üzletág felépítésében?

Emellett angolul is magabiztosan kommunikálsz?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben sales affinitással, és közgazdász diplomával is rendelkezel.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Egy teljesen új, telesales üzletág kiépítésére keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Új ügyfelek akvirálása telefonhívásokon keresztül
  • Új termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfelek felmerülő igényeinek/kéréseinek/problémáinak kezelése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Sales vagy telesales területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők esetén közgazdász / kereskedelem és marketing szakon szerzett diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office tudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Elkötelezettség az értékesítés iránt, képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Agilis, monotonitást tűrő, adaptív szemléletű személyiség, aki jól bánik a számokkal

Előnyt jelent…
  • Vállalatirányítási rendszer használatában (SAP) szerzett tapasztalat

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + bónusz
  • 13. havi bér
  • Cafeteria
  • Felelősségteljes, változatos feladatkör
  • Exkluzív irodai környezet a belváros szívében
  • Családias közeg, összetartó munkatársak
  • Teljes körű oktatás, szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre