Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hegesztő

Hegesztő

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.10.31.
Jelentkezési határidő: 2019.11.01.

Hegesztő

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • Anyagok előkészítése hegesztésre rajz vagy hegesztési protokoll szerint
  • Az anyaghoz megfelelő hegesztési módszer alapján gépbeállítás
  • Hegesztési paraméterek beállítása
  • Hegesztés során bekövetkezett deformációk kijavítása
  • Utómunkálatok a munkadarabokon
  • Elvégzi az egyszerűbb karbantartási feladatokat a hegesztőkészüléken

Elvárások:

  • Államilag elismert hegesztő képesítés
  • Teszthegesztésen való megfelelés
  • Hegesztési kódok, szabványok ismerete
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Élet-, egészség-,és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes meleg étkezés (590 Ft/menü)
  • Munkába járás támogatása, nettó 15 Ft/km+bruttó 30 Ft/km (60 000 Ft-ig)
  • Elérhető havi átlag bruttó jövedel:  500 000 Ft mely az alapbéren kívül tartalmazza: cafeteria (belépés napjától), műszakpótlék (du 30%, éjszaka 40%), túlórapótlék (hétköznap 50%, hétvégén 100%)
  • Fitneszteremés squash pálya

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük a lenti űrlap kitöltése után jelentkezzen pozíciónkra.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre