Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • Az álláshirdetés ma lejár

Autóvillamossági szerelőket

keresünk Budapestre

Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület

Feladatok

  • Kamionok valamennyi villamos és elektronikus egységének műszaki állapotvizsgálata
  • Hibafeltárás és hibaelhárítás
  • Beállítási és felújítási műveletek elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (autó elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő, közlekedés gépész)
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • 2 Műszakos munkarend vállalása 6:00-14:20 / 13:40-22:00
  • Havonta 2 szombat vállalása
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Kamionszerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, DAF, Mercedes).

Amit kínálunk

  • Nettó 240-280.000 Ft / hó fizetés (szakmai tapasztalattól függően)
  • Teljes bejelentés (Bruttóbér + Mozgóbér + Műszakpótlék + Bónusz)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges edzőterem használata
  • Kedvezményes autómosás / belső takarítás

 Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Budapest
XIX. kerület
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre