Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő - Országos

Man at Work Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.04.15.
Jelentkezési határidő: 2019.05.15.

Autóvillamossági szerelő

Feladatok:

  • GPS alapú járműkövető eszközök járművekbe szerelése
  • Hibakeresés, hiba feltárása
  • Javítási munkálatok elvégzése
  • Szerelési munkalapok pontos kitöltése

Elvárások:

  • Gépjármű villamossági szerelő vagy elektronikai műszerész végzettség gépjármű elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Can bus rendszerekben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • Utazási hajlandóság Magyarországon belül (országos munkavégzés, heti két alkalom Budapesten)

Előnyök:

  • GPS alapú járműkövető-, járművédelmi és/vagy multimédiás eszközök szerelésében szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Bejelentett, versenyképes alapbér + teljesítménybónusz + cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkaruha, védőfelszerelések, szerszámok biztosítása

A munkavégzés helye:

Országosan (Betanulás ideje alatt budapesti tartózkodás, majd heti 2 nap munkavégzés Budapesten)

A jelentkezés módja:

Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a +3620 331 19 45-ös mobilszámon.

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző