www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 968 napja lejárt

Munkatársat keresünk az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózatú partnercégünk részére az alábbi pozícióba:

Autószerelő

 Győrben.

Feladatok:

  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása.
  • Hibafeltárása, és javítása.
  • Motor, kormány, fék és az egyéb gépjárműrészek beállítása, műszeres futómű beállítás.
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése.
  • Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése.
  • Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára.
  • A szerelőgépek napi karbantartása.

Elvárások:

  • Autószerelő vagy technikusi végzettség.

  • Gyakorlati ismeretek, minimum 2-3 éves autószerelői tapasztalat.
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság.
  • Gumiabroncs szerelésben való jártasság.
  • Pontos munkavégzés.
  • Kulturált megjelenés.
  • Csapatszellem.
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

Stabil munkahely.
• Változatos feladatok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi elérhetőségek valamelyikére: E-mail cím megjelenítése,+36 96 519-295. Kérjük, regisztráljon a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése internetes oldalunkon.

Helyek Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő