www.cvonline.hu

Autószerelő

Autószerelő

Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2017.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.09.

Megbízónk, egy budaörsi, márka független autószerviz számára keresünk munkatársat
AUTÓSZERELŐ
munkakörbe
egy önállóan dolgozni tudó, magas szakmai tapasztalattal rendelkező autószerelő kolléga személyében, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni.

A leendő kollégának feladatai lesznek:
• A beérkezett gépjárművek műszaki felmérés során a hibák feltárása
• A feltárt hibák magas színvonalú javítása, karbantartása.
• Műszaki ellenőrzés
• Műszaki vizsgára való felkészítése.
• A javításhoz szükséges berendezések kezelése.
• Ügyfelekkel való kitűnő kapcsolattartás, a gépjárművükről korrekt tájékoztatás
• Szerszámok, berendezések és a munkahely tisztán tartása.

Amit ajánlanak:
• Kiemelt, tényleg versenyképes juttatás
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Továbbképzési- és karrierlehetőségek
• Megbízható, hosszú távú munkahely

Munkaidő: H-P: 8-17

Munkahely: Budaörs

Ha úgy gondolja, hogy szakmai tapasztalata és végzettsége megfelel a fent leírtaknak, és szeretne egy jó hangulatú, családias cégnél dolgozni, akkor kérem, küldje el önéletrajzát Szemán Zoltán részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budaörs
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő