www.cvonline.hu

Autószerelő (tehergépjárműszerelő)

  • A hirdetés 58 napja lejárt

 Nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó, nagy múltú cég keres

autószerelő (tehergépjárműszerelő)

munkakörbe kollégát győri telephellyel!

Munka leírása:

  • Kamionok, tehergépkocsik karbantartása, állapotfemérése, diagnosztikája,
  • Egyszerűbb feladatok elvégzése (fék, futómű karbantartása, időszakos szervizek elvégzése),
  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés,
  • Egyműszakos munkarend, lehetőség túlórára

Előny:

  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, pontosság
  • Teherautók elektromos rendszerének, hidraulikus rendszerének ismerete, motor működésének ismerete
  • Jó helyzetfelismerő képesség

Amit kínálunk:

  • Megfelelés esetén hosszútávú munka
  • Bérezés: netto 1100 euro-tól
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezés az alábbi email címen, elérhetőségen lehetséges:
Mobil: 0670/866-7864

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.27.