www.cvonline.hu

Autószerelő - Rosenheim - Mercedes gépjárműve

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország, Rosenheim

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk hosszútávra

Autószerelőket

Az Ön feladatai:

– Mercedes gépjárművek szerelése, javítása, szervizelése

– hibadiagnózis felállítása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat Mercedes gépjárművekkel

– előny: autószerelő végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

fizetés: nettó 2200 euró nettó / hó (Mercedestől kapott mesterlevél, képzés esetén az összeg 2500-2700 €)

– munkáltató által szervezett szállás

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!