Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autószerelő / Szerkezetlakatos

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A Multiszint Kft.

Mercedes TEHERAUTÓ és KAMION szervize,

kollégát keres!

A munkakör betöltése szempontjából előnyt jelent, ha kisebb autóvillamossági, hegesztési vagy akár fényezési feladatokat is el tudsz látni. (Ezek azonban csak előnyt, nem pedig elvárásokat jelentenek!)

MIÉRT PONT MI?

  • Mert mi egy olyan szervezet vagyunk, ahol valóban megbecsüljük, egyben értékeljük is azon kollégáink teljesítményét, akik professzionális munkájukkal hozzájárulnak cégünk sikereihez
  • Minden lehetséges eszközzel támogatjuk magas szakmai színvonalú munkavégzést

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Mert nálunk pontosan kifizetett, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • A komplett gépjárműjavító csarnok fűtött, így télen sem kell fagyoskodnod
  • Kiválóan karbantartott járműflottára számíthatsz!
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed, akár továbbképzésekkel is
  • A műhely szerszámozottsága kiváló
  • Egy átlátható feladatkörök mentén működő, összetartó és fiatalos csapat tagjaként végezheted a feladataidat, nap, mint nap
  • Mindezeket egy több, mint 22 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű vállalat biztosíthatja, így velünk a biztos jövőképed, illetve a hosszú távú munkahelyed is megoldottá válhat

KIT KERESÜNK?

  • Egy olyan kollégát, aki pontos és precíz
  • Aki a tudását szeretné folyton gyarapítani
  • Aki a feladatait önállóan el tudja látni
  • Aki szereti megbízhatóan, naprakészen végezni a munkáját
  • Aki tervezhető határidők betartásával, szeretne egy stabil cég működésében tevékenyen is részt vállalni

ELŐNYT JELENT A SZÁMODRA:

Jártasság az alábbiak közül bármelyikben:

  • Autóvillamosság
  • Autófényezés
  • Autódiagnosztizálás
  • Hidraulika javítás

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalatot
  • Szakirányú végzettséget (de minimum az ennek megfelelő gyakorlati tudást!)
  • Motiválható, pozitív személyiséget
  • Lakatos tudást, CO2 hegesztésben szerzett jártasságot

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XX. kerület Attila utca 62.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor várjuk fényképes önéletrajzod nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek XX. kerület
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Elektronikai műszerész, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre