Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autószerelő (Székesfehérvár)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Székesfehérvári Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

Autószerelő

munkakörbe

Elvárások:

  • autószerelési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • előny: márkaszervizes tapasztalat
  • előny: vizsgabiztosi tevékenységi engedély
  • előny: angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • márka specifikus standardok betartása
  • szervizbe érkező gépjárművek karbantartása, javítása
  • állapotfelmérés
  • hibafeltárás

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre