www.cvonline.hu

Autószerelő - Németország (Referenciaszám: CSV-1652)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.22.
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Hirdetés azonosító: 1074455

Munkakör leírása

  • Gépjárművek javítása, szervizelése (kuplung csere, autógumi csere) és állapotfelmérése;
  • Fontos, hogy minél több márkával legyen tapasztalata a leendő munkavállalónak.

Elvárások a pályázótól

  • Jó német nyelvtudás;
  • Szakirányú végzettség;
  • Autószerelőként szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat;
  • Saját gépjármű;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz;

Amit a cég ajánl

  • Németországban bejelentett munkavégzés;
  • Versenyképes fizetés;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Stabil háttér;

Munkavégzés helye:
Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező autószerelő munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a korábban megadott email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1652-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 288 2354 -es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utac 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00-ig van lehetőség.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

(M.m.ny.sz: 1237/2001. valamint 5448/2008) (A.ny.sz: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Külföldi munka, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Külföld (Deutschland)
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő -