Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autószerelő - Hollandia

  • EUWORK Kft.
  • Bács-Kiskun, Baranya, Békés...
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Autószerelő

vagy, aki szívesen kipróbálná magát külföldön? Akkor ne hezitálj jelentkezni!

Munkarend: Hétköznapok, túlóra vállalása hétvégéken vagy ünnepnapokon.

Feladatok:

  • Járművek szerelése, karbantartása, valamint hibamegelőzés
  • Hibák diagnosztizálása, szükség esetén szétszerelés, javítás és összeszerelés
  • Napi check list áttekintése és teljesítése
  • Alkatrészek rendelésének és tárolásának intézése
  • Feladatok elvégzése produktív és biztonságos módon
  • Csoportvezetők és felettesek utasításainak követése

Elvárások:

  • Releváns végzettség autószerelésben vagy karbantartásban
  • Autóiparban szerzett 1-2 éves tapasztalat előny
  • Rugalmasság, motiváltság, csapatjátékos
  • Angol és holland nyelvtudás

Ajánlat:

  • Tapasztalattól függően bruttó 2200-2800 euró/hó
  • Nyugdíjrendszer
  • Szálláslehetőség
Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Hollandia
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 660000
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre