Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autószerelő / Betanított autószerelő

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.09.29.

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő, technikus, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, Mercedes)
  • Közúti gépjárművek sori összeszerelésében való jártasság
  • Érettségi / Szakmunkás vizsga

Feladatok:

  • Speciális úttisztító gépjárművek összeszerelése
  • Úttisztító gépek adaptereinek összeszerelése

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • 2 műszakos munkarend

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre