www.cvonline.hu

Autómozgatás Esztergomban!

Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2017.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.30.

Munkaidő: H-SZ 09-18:50 (beosztás szerint változhat)

Munkavégzés helye: Esztergom (az utazás 90-100%-ban támogatott)

Feladat: Autómozgatás telephelyen. Parkolási, tolatási feladatok.

Elvárások: B kategóriás vezetői engedély, autóvezetési tapasztalat, magabiztos vezetés, megbízhatóság.

Amit kínálunk: Nettó 550 Ft órabért, előrelépési lehetőséget, utazás térítése, fix és alkalmi helyeket.

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal vagy elérhetőség megadásával a E-mail cím megjelenítése e-mail címen tárgy: Esztergom

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő