Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autómosó

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Köszöntjük az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!

30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).

Bővülő autómosó csapatunkba

Autómosó

munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • korrekt, teljesítmény-arányos jövedelem
  • stabil, tőkeerős cég, jó hangulatú, összetartó mosós csapat
  • színvonalas munkakörülmények és munkaeszközök, télen fűtött helyiség, kulturált öltözési és étkezési lehetőség
  • tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely
  • bejelentett munka, a jogszabályoknak megfelelő szabadsággal

Feladatok:

  • A márkaszervizbe érkező vagy eladásra előkészítendő új autók külső és belső mosása gépi vagy kézi mosóban
  • A munkahely és a munkaeszközök tisztántartása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Kézi autómosó, valamint gépi autómosó berendezés használatában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz! Pályázz hozzánk!

Tekintsd meg weblapunkat: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre