Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autómosó

  • BVI Baumgartner Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Baumgartner Autócentrum Kft.

30 éves múlttal rendelkező budapesti székhelyű, magyar tulajdonú cégcsoport keres

Autómosó

kollégát

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, XI. Kerület, Kelenföld

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre