www.cvonline.hu

Autómosó

  • A hirdetés 60 napja lejárt

Autómosó

munkatársat keresünk!

Budapest, XX. kerület Attila utca 62. telephelyünkre, Mercedes tehergépkocsik karbantartásával, javításával foglalkozó műhelyünkbe!

Elvégzendő feladatok:

  • Tehergépjárművek és személygépjárművek teljeskörű tisztítása, mosása

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Gépjárművek esztétikai állapotának megóvása

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
  • Pontosan kifizetett, versenyképes jövedelem
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye:

  • 1201 Budapest, Attila utca 62.

Munkaidő:

  • 7:00-16:00

Jelentkezni: FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet. (Érdeklődni lehet: 06 30 415 38 24)

Az önéletrajzban kérjük a fizetésigényt is feltüntetni!

Helyek XX. kerület
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.28.