www.cvonline.hu

Autómosó

  • Company_icon Schiller Opel Autóház Kft.
  • Location_icon IV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

AUTÓMOSÓ

CÉGLEÍRÁS:
A Schiller Autóház 1991-ben alapított hazai családi vállalkozás mely újautó értékesítéssel, szervízeléssel, autóbérléssel foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően új kollégákat keresünk  a bérautó üzletágunkhoz az alábbi pozícióba.

POZÍCIÓ NEVE: Autómosó

FELADATOK:

  • A szervizre érkező és új gépjárművek külső és belső tisztítását minőségi módon elvégzi
  • Felügyeletére bízott berendezéseket és szerszámokat karbantartja
  • Gépjárművek mozgatása telephelyek között
  • Munkaterület tisztán tartása
IDEÁLIS JELÖLT:

  • „B” kategóriás jogosítvány, legalább 3 év vezetési tapasztalattal
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Tanulékony, új ismeretekre fogékony

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Piaci átlag feletti – bejelentett – fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Kulturált munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest IV. kerület

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megadása (bruttó)
Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű