Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autómosó-mozgató

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.21.

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Autómosó-mozgatót határozatlan időre Liszt Ferenc repülőtérre

Elvárások:

·         középfokú végzettség

·         KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok

·         B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

·         Alapvető szerviz feladatok ellátása (izzó csere, olaj-guminyomás, ablakmosó folyadék ellenőrzése)

·         A gépjármű flotta tisztán tartása (kívül-belül)

·         Gépjármű parkolók és beállók takarítása

·         Az autók telephelyek közötti mozgatása

·         Egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Egyéb:

·         Munkaidő: páros héten sze-csüt 8-20, és páratlan héten h-k-pé-szo-vas 8-20

·         Munkavégzés helye:  Liszt Ferenc repülőtér

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Versenyképes bérezés

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.10.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre