Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizált szoftvertesztelő

  • NI Hungary Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 60 napja lejárt

Szoftverfejlesztő részlegünk célul tűzte ki az automatizált szoftvertesztelés modernizálását és folyamatos fejlesztését, ezért munkatársat keresünk az ehhez kapcsolódó keretrendszerek/platformok és folyamatok fejlesztéséhez és technológiák bevezetéséhez. Egy kisebb csapat tagjaként lehetőség nyílik más agilis szoftverfejlesztő csapatokkal együttműködve új megoldások bevezetésére és a meglévőek fejlesztésére. A csapat célja, hogy segítse a teljes IT részleget a hatékony szoftver tesztelésben és folyamatosan fejlessze azt.

Főbb feladatok:

  • Automatizált szoftverteszteléshez kapcsolódó rendszerek, platformok és folyamatok tervezése, fejlesztése és támogatása
  • Más agilis szoftverfejlesztő csapatok segítése az automatizált szoftvertesztelésben
  • Segítség nyújtás komplex automatizálási problémák megoldásában

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat automatizált szoftvertesztelés területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Motiváltság új technológiák és rendszerek megismeréséhez és a folyamatos fejlődéshez
  • Erős tervező képesség
  • Felsőfokú informatikai végzettség

 Előnyt jelenthet:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Automatizált szoftverteszteléshez kapcsolódó rendszerek és technológiák széleskörű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és díjnyertes cafeteria rendszer
  • Változatos, sokoldalú munka
  • Barátságos kollégák, cégszintű, rendkívül segítőkész és befogadó kultúra
  • Önállóság, saját ötletek megvalósításának támogatása
  • Több irányú szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
IT / Informatika > Programozó, Szoftvertesztelő
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre