Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLT SZOFTVERTESZTELŐ (13-8870)

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLT SZOFTVERTESZTELŐ
(13-8870)

pozícióba.

Feladatok

  • Hazai vagy nemzetközi fejlesztői csapat tagjaként automatizált tesztelés,
  • Kapcsolódás az alkalmazásfejlesztési életciklushoz,
  • Tesztesetek kidolgozásában történő aktív részvétel,
  • Teszfejlesztés, teszt dokumentáció.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • JAVA, JUnit területén tapasztalat előnyt jelent,
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Egyes pozíciókban utazási lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest.

a ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8870”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre