Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási technikus

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS

munkakörbe.

FELADATOK:

  • gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltőgépek stb.), valamint a különböző ellátó rendszerek (víz, gőz, légtechnika) villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, javítása,
  • az épület-felügyleti (BMS) rendszerekhez kapcsolódó érzékelő és beavatkozó elemek karbantartása, javítása,
  • kisebb villamos átalakítások, automatizálási megoldások kivitelezése.

ELVÁRÁSOK:

  • érettségizett elektroműszerész, elektronikai műszerész, vagy automatizálási műszerész végzettség
  • szabályozási és vezérléstechnikai ismeretek (PLC-k, érzékelők, aktuátorok, elektropneumatika)
  • műszaki dokumentáció alapján önálló hibakeresés és javítás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (minimum 3 év)
  • angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • megelőző karbantartás terén szerzett gyakorlat
  • számítógépes épületfelügyeleti rendszer és SCADA ismeretek
  • villanyszerelői képesítés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatások
  • kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetőség
  • modern berendezések, szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • felkészült, segítőkész munkatársak
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre