Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

  • Work Force Kft.
  • Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Kedves Jelölt. Felsőfokú műszaki végzettséggel, és autóipari tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk Komárom-Esztergom megyében található partnercégünkhöz Automatizálási mérnök pozícióba.

 Feladatok amik rád várnak:

  •        Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos fejlesztése, automatizálása
  •        Kamera rendszerek kiépítése, felügyelete, fejlesztése, programozása
  •        Termelésben dolgozó munkatársak szakmai hozzáértésének fejlesztése
  •        Kiscsoportos fejlesztési tevékenységek támogatása
  •        Gyártási dokumentumok elkészítése, karbantartása, oktatása
  •        Prototípus gyártások támogatása
  •        A minőség és biztonság fokozását és a költségek csökkentését célzó javító tevékenységek

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  •        Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronika, elektrotechnika, elektronika)
  •        Automatizálásban szerzett mérnöki tapasztalat 1-3 év
  •        Autóipari tapasztalat 1-3 év
  •        Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  •        Kamera rendszerek (Keyence) ismerete, programozása valamint PLC programozásban szerzett tapasztalat előny
  •        MS Office felhasználói szintű ismerete
  •        Analitikus gondolkodás
  •        Feladat centrikus gondolkodás és gyors, proaktív munkavégzés

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes fizetés
  •        Többelemű juttatási csomag
  •        Stabil biztos háttér
  •        Nyelvtanulási lehetőség cégen belül
  •        Lehetőség új tudás elsajátítására tapasztalt kollégáktól

Munkavégzés helye:

  •        Komárom-Esztergom megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre