Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Feladatok:

  • Komplex vezérlő rendszerek tervezése és programozása
  • Új gépparkok felfuttatásában, beüzemelésében való aktív részvétel
  • A berendezések beüzemelése, üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása
  • Kapcsolási rajzok készítése CAD programokkal
  • Biztonságtechnikai és környezetvédelmi megfeleltetés biztosítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlatok kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végezettség (preferáltan villamosmérnöki)
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Siemens PLC vezérlési ismeret
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre