Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.09.21.
Hirdetés azonosító: 2358742
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő dán partnerünk egészségügyi termékek gyártásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Világszerte, több mint 11.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, ebbe beleértve a magyarországi gyárak dolgozóinak számát is, amely meghaladja a 2700 főt.
Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern vállalat tagja lenni, amely a térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

Főbb feladatok:

  • rendszerek, eszközök, gépek fejlesztése;munkafolyamatokat gyorsító, könnyítő és minőségi szempontból még biztosabbá tevő
  • gépállomány optimalizálása, fejlesztése; fejlesztési megoldások javaslata és kivitelezése;meglévő
  • termelési berendezések tervezése és fejlesztése
  • üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása)robot alkalmazások és vision rendszerek (a berendezésekben található robotika
  • PLC (termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása)

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, éves bónusz)
  • utazási költségtérítés
  • céges laptop, telefon
  • térített képzések, tréningek
  • nemzetközi lehetőségek
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • partner program különböző cégekkel – kedvezmény a termékek, szolgáltatások árából
  • céges rendezvények (szakmai programok, rendezvények)
  • egészséges életmód támogatása (ingyenes szűrővizsgálatok, sportnap, üzemorvosi rendelés a gyárban)

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • felsőfokú/műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnökinformatikus stb.)
  • angol nyelvtudás
  • otthonos és magabiztos mozgás a gépek világában
  • robotika és PLC ismerete

Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre