Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.12.10.
Jelentkezési határidő: 2018.12.16.
Hirdetés azonosító: 1695472

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, koordinálása, gyártási koncepciók kialakítása
  • Gyártósorok beüzemelése és áttelepítése, folyamatos fejlesztése
  • Automatizált gyártóberendezések fejlesztése
  • Új berendezések PLC vezérlésének kiválasztása, a programmal szembeni feltételek, követelmények megfogalmazása, specifikálása
  • Robot és cobot intergáció
  • Tervezési dokumentáció készítése
  • Gyártóeszközök felügyelete: műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, munkabiztonsági felügyelet
  • A termelés támogatása
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

Elvárások:

  • Mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Programozási ismeretek
  • Különböző gyártástechnológiák ismerete
  • Technikai szemlélet

Előny:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • PLC/ PC programozási ismeretek
  • Géptervező / minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre