Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK / TECHNIKUS

Otthon van a robottechnikában?

Ismeri a programozási nyelveket?

Rendelkezik gyártási tapasztalatokkal?

MEGBÍZÓNK:

Európa egyik jelentős fémmegmunkálással foglalkozó autóipari beszállító cégcsoportja keres megbízható, szakmailag felkészült munkatársat Automatizálási pozícióba.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Jász-Nagykun Szolnok megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • nagyvállalati környezet,
  • versenyképes bérezés,
  • kiegyensúlyozott munkahelyi légkör,
  • szakmai önállóság biztosítása.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • robot gépek karbantartása,
  • részvétel gépáttelepítésekben,
  • gépek programozása, finomhangolása,
  • gyártásközi hibák feltárása és kijavítása,
  • műszaki dokumentáció elkészítése.

AMIT ELVÁRUNK:

  • felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség,
  • 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű Word/Excel tudás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása