Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Automatizálási mérnök

Ref.: INTS/9/323

Feladatok:

  • Potenciális automatizálási célterületek felkutatása.
  • Automatizálási megoldások teljes körű kidolgozása a saját szakterületen belül, valamint a társosztályok támogatása.
  • Megfelelő beszállítói ajánlatok beszerzése az igények, elvárások, specifikációk alapján; Jóváhagyatások, rendelések lebonyolítása
  • Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek teljes körű megtervezése és megvalósítása
  • PLC-k, HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők paraméterezése, programozása
  • Gépdokumentációk elkészítése
  • Gépkarbantartó és üzemeltető személyzet oktatása
  • A berendezések üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása

Elvárások:

  • Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 1 éves gyakorlati tapasztalat PLC és/vagy ipari robotok programozásában
  • Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében
  • Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében
  • Angol és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányú végzettség
  • TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete
  • MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete
  • EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet, Modbus TCP/IP)
  • Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete
  • Középszintnél magasabb angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Tiszaújváros
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 14.04.2020

Állás megosztása