Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök csoportvezető (INTS/22/23)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.10.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Keressük

Automatizálási mérnök csapatunk vezetőjét

Tiszaújvárosba!

Főbb felelősségek:

  • Mérnök/technikus csapat vezetése, irányítása az egyéni és csapatcélok elérése érdekében
  • Aktív részvétel a projektekben, feladatokban
    • Automatizálási megoldások kidolgozása, társosztályok támogatása
    • Beszállítói ajánlatok kidolgozása, rendelések lebonyolítása
    • Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek megtervezése és megvalósítása
    • PLC-k, HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők paraméterezése és programozása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat PLC programozásban
  • Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében
  • Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányú végzettség
  • TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete
  • MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete
  • EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet, Modbus TCP/IP)
  • Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre