Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (14-9575)

HumanField Kft.
Régió: Vas, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.08.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

(14-9575)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártóeszközök telepítése, üzembe helyezése, karbantartása,
  • Automata gépek vezérlése, programozása és felügyelete,
  • PLC programozás,
  • Műszaki dokumentáció kezelése.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (előny: villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Termelő cégnél / autóiparban szerzett tapasztalat előny,
  • Robotprogramozási tapasztalat szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9575”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Vas
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre