Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (13-8837)

Hozzáadva: 2018.11.12.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK
(13-8837)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyár termelésének támogatása elsősorban automatizálási oldalról,
  • Új gépek telepítésével kapcsolatos projektekben való részvétel,
  • Specifikációk, változás kezelési dokumentumok, oktatási anyagok készítése,
  • Hibák elhárításában való részvétel,
  • PLC programok módosítása, karbantartása, biztonsági másolatok kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat.

Az autóipari gyártásban szerzett jártasság előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8837”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre