Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (13-8835)

Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK
(13-8835)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyár termelésének támogatása elsősorban automatizálási oldalról,
  • Új gépek telepítésével kapcsolatos projektekben való részvétel,
  • Specifikációk, változás kezelési dokumentumok, oktatási anyagok készítése,
  • Hibák elhárításában való részvétel,
  • PLC és DCS programok módosítása, karbantartása,
  • biztonsági másolatok kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Tolna megye és Fejér megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8835”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Tolna
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre