www.cvonline.hu

Automatizálási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.01.23.
Hirdetés azonosító: 1237970
lejárt

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk folyamat automatizálási gyakornokot. Betekinthetsz a folyamatok automatizálásába, felgyorsításába.

Feladatok:

  • Excel táblázatok makrók készítése
  • Folyamatok nyomon követése
  • Gyártási dokumentációk előkészítése

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 2 -3  nap vállalás

Elvárások:

  • Magas szintű angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
  • Nyitottság az új feladatok iránt
  • Felsőfokú nappali tagozatos jogviszony

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Tanulási lehetőség: folyamatfejlesztés, optimalizálás, robotizációs folyamatok

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!