Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizálási csoportvezető

HSA Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.24.

Feladatok:

  • Mérnökökből és technikusokból álló automatizálási fejlesztési csoport vezetése
  • Automatizált géppark üzemeltetése, idő-, költség-, és erőforrástervezés
  • Területhez kapcsolódó fejlesztési projektek koordinálása
  • Automatizált rendszerek tervezése, programozása, beillesztése a termelésbe
  • Projekt dokumentáció koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban villamosmérnök/mechatronika)
  • Projektmenedzsmentben, csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeretek

Előny:

  • gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • PLC programozási/robotprogramozási gyakorlat
  • Tervező programok ismerete

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merül fel a pozícióval kapcsolatban, kérjük hívja a +36304077432-os telefonszámot.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre