Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatizációs mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Automatizációs mérnököket keresünk Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk Műszaki Fejlesztési Osztályára. A csapat jelenlegi feladata a nagyobb szakértelmet igénylő műszaki problémák megoldása, valamint a hatékonyabb termelést támogató műszaki fejlesztések kivitelezése. A jövőbeni terveket tekintve a csapat célja az automatizálási projektek lebonyolítása.

Feladatok:

  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása.
  • A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása.
  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése.
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI).
  • Célgépek beüzemelése (hosszú távú stratégia a célgépek megépítése).

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (min. BSc)
  • PLC programozási ismeretek (min. hibaelhárítás, módosítás)
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság és csapatszellem

Előnyök:

  • PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron)
  • Robotok és/vagy vision rendszerek ismerete
  • Egyéb számítógépes ismeretek (2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program)

Juttatások:

  • Modern, európai színvonalú, tiszta munkakörnyezet
  • Munkavállaló-központú vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Cafetéria
  • Céges laptop és telefon
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre