Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automatika szerelő

  • IAS Automatika Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Az IAS Automatika Kft

munkakörbe munkatársat keres budapesti telephelyünkre.

Feladatok:

  • Az épületautomatizálási rendszerekhez (épületgépészeti automatika, hő- és füstelvezető rendszer, villamos irányítástechnikai rendszer) kapcsolódó műszerezési karbantartási, hibafeltárási feladatok ellátása
  • Erős és gyengeáramú kapcsolószekrények beüzemelése, karbantartása hibakeresés

Elvárások:

  • Villamos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Egyéb követelmények:

  • Megbízhatóság
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, Mobilitás
  • Alkalmazkodó képesség

Előnyt jelent

  • Irányítástechnikai műszerész végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jártasság erősáramú kapcsolószekrények kivitelzésében / átalaktásában
  • Épületgépészeti folyamatok ismerete
  • Szerelésvezetői tapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajz benyújtása fizetési igény megjelölésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember, Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre