Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Automata töltő technikus / Ügyfélszolgálati munkatárs - Szeged

Man at Work Kft.
Régió: Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.01.

Automata töltő technikus / Ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség, kötelességtudat
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Konstruktív gondolkodás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Internet)

Feladatok – Automata töltés:

  • Vending automaták töltése, tisztítása, túrajárat szerint (kb. 2 nap / hét) – Csongrád és Békés megye
  • Betöltendő áruk előkészítése, konfigurációnak megfelelő egységnyi csomagolások kialakítása
  • Szoftver által nyilvántartott készlet és az automatákban fizikálisan fellelhető készletek egyezőségének folyamatos ellenőrzése
  • Automaták megfelelő konfigurálásának kialakításában való segítség
  • Vállalatirányítási rendszerben a heti töltésmennyiséghez igényelt áru rögzítése

Feladatok – Ügyfélszolgálat:

  • Kapcsolattartás meglévő és új partnerekkel személyesen, telefonon és e-mailben
  • Ügyfelek kiszolgálása, igényfelmérés és szaktanácsadás a részükre
  • A szerszám és alkatrész értékesítéshez kapcsolódó számítógépes adminisztráció, a rendelésekről szállítólevelek, számlák kiállítása
  • Értékesítő munkatársak munkájának támogatása
  • Vevői reklamációk kezelése, korrigálása
  • Közreműködés az ügyféltér arculatának kialakításában, aktualizálásában

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Szeged – Csongrád megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik nagy múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre