Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automata Szoftvertesztelő - INTS/21/20

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.11.18.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Debreceni partnerünk agilis csapatához keressük a legújabb
Automata Szoftvertesztelő
kollégájukat

Dolgozz Debrecen legjobb fejlesztőivel a belvárosban!

Ref.: INTS/21/20

A csapat tagjaként felelősséged lesz:

  • az automata tesztek kidolgozása
  • a tesztelési tervek és dokumentációk elkészítése
  • hibakeresés és reportálás
  • a szoftver minőségének biztosítása

Várjuk a jelentkezésed, ha

  • rendelkezel szoftverfejlesztési és automata tesztelői tapasztalattal
  • szeretnél egy barátságos, összetartó csapat részese lenni
  • fontos számodra a szakmaiság és égsz a tudásvágytól

Előnyt jelenthet, ha

  • foglalkoztál front- és back-end teszteléssel is
  • ismered a Gherkin, Cucumber és a Selenium minden csínját-bínját
  • középszinten beszélsz angolul
  • dolgoztál már Scrum csapatban

Ne aggódj, mert:

  • térítik a helyi tömegközeledési bérlet árát, így erre nem kell költened
  • naponta friss gyümölcs és kifogyhatatlan kávé vár az irodában, így vitamin- és koffeinszinted optimálisan lesz tartva
  • megfizetik a szaktudást, mert számukra a tudás érték
  • az iroda a belvárosban található, így akár busszal, akár villamossal könnyedén megközelíthető

Munkavégzés helye:
Debrecen

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szoftvertesztelő

Trenkwalder Kft

Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció...
Veszprém

Vezető Gépész tervező (INTS/22/21)

Keressük  Vezető Gépész tervező (INTS/22/21) mu...
Tiszaújváros

Ruházati eladó - Kecskemét (20 óra/hét)

Takko Fashion Kft

Ruházati eladó A Takko Fashion 17 országban, kö...
Kecskemét, Bács-Kiskun