Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automata berendezés karbantartó - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Magyarország, Vas, Győr-Moson-Sopron, Zala, Veszprém

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.22.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Automata berendezés karbantartó

munkatársat keres Vas megyei Partnere számára.

Feladatok:

  • A termelésben lévő gépek megelőző és hibaelhárító javítása
  • Pneumatikus és elektromos szerelő/teszter gépek beállítása, javítása, karbantartása
  • PLC, robotok és szervó vezérlések hibaelhárítása
  • Termék befogók javítása, beállítása
  • Gépegységek, modulok cseréje
  • Átállások műszaki támogatása
  • Megelőző karbantartások lebonyolítása
  • Új gépek telepítése, beüzemelése gépgyártókkal közreműködve

Elvárások:

  • Mechatronikai, elektromos vagy gépész középfokú végzettség
  • Elektronikai alapismeretek, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása
  • Pneumatikus és szervó hajtások, vezérlések ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Irodai szoftverek ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Lakhatási támogatás
  • Céges buszjáratok (Pápa, Ajka, Szombathely, Zalaegerszeg)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Modern, új gyártósor – tisztatér környezet

Munkavégzés helye:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Sárváron újonnan induló automatizált gyártóterület karbantartására toboroz szakembereket az ország egész területéről. Megbízónk lakhatási támogatást és Sárvár vonzáskörzetéből  (többek között Pápa, Szombathely, Ajka és Zalaegerszeg településekről) céges buszjáratokat biztosít a dolgozói számára.

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. újonnan induló automatizált gyártóterület karbantartására toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál a +36 20-983-6173-es mobilszámon!

Helyek Magyarország
Vas
Győr-Moson-Sopron
Zala
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre