Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Automata berendezés karbantartó (autóipar) - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Vas

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.22.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Automata berendezés karbantartó (autóipar)

munkatársat keres Vas megyei Partnere számára.

Feladatok:

  • A termelésben lévő gépek megelőző és hibaelhárító javítása
  • Pneumatikus és elektromos szerelő/teszter gépek beállítása, javítása, karbantartása
  • PLC, robotok és szervó vezérlések hibaelhárítása
  • Termék befogók javítása, beállítása
  • Gépegységek, modulok cseréje
  • Átállások műszaki támogatása
  • Megelőző karbantartások lebonyolítása

Elvárások:

  • Mechatronikai, elektromos vagy gépész középfokú végzettség
  • Elektronikai alapismeretek, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása
  • Pneumatikus és szervó hajtások, vezérlések ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Irodai szoftverek ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges járatok

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag panelek gyártásával foglalkozó autóipari partnere számára toboroz karbantartó szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

 (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre