Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autókölcsönző munkatárs

  • Autonom Hungary Kft.
  • Budapest, Pest, Vecsés
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Az ideális pályázó:

  • Bővülő csapatunkhoz új kollégát keresünk aki lelkes, rendelkezik humorérzékkel és szenvedéllyel az autók iránt
  • Ügyfél orientált, szorgalmas, pozitív gondolkodású
  • Terhelhető, rugalmas
  • Társalgási szinten beszél angolul, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Elvárás a középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves B kategóriás autóvezetési és számítógépes tapasztalata van

Munkaköri leírás:

  • Autók kiadása / visszavétele az ügyfelektől
  • Autók autómosóba történő szállítasa (Autonommal szerződött autómosókba)
  • Ügyfelek reptérre/szállodába/irodába történő transzfere
  • Autók kirendeltségekhez való transzfere (országos és nemzetközi)
  • Új járművek átvétele a gépjármű kereskedőktől
  • Sofőr szolgálat sofőrös bérlések esetében
  • Irodai és terepmunka 50-50%-ban
  • Autók transzfere a szervízbe és a javítási munkálatok felügyelete
  • Segítségnyújtás ügyfelek részére a hatóságokkal való kapcsolatokban (baleset esetén)
  • Egyéb autópark fenntartásához kapcsolódó tevékenység

Munkavégzés helye: Vecsés

Az Autonom nemzetközi mobilitás szolgaltató (autókölcsönző, operatív lízing, sofőrös transzfer), melynek Magyarországon, Romániában és Szerbiában vannak kölcsönzési pontjai, autóparkjához pedig több mint 8000 új gépjármű tartozik.

Az Autonom küldetése: kifogástalan szolgaltatásokat nyújtani tisztességes árakon.

Helyek Budapest
Pest
Vecsés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő, Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre