Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autóipari projektvezető

HSA Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.08.11.
Jelentkezési határidő: 2019.08.12.

Feladatok:

  • Projekt terv összeállítása, projekt indítása, koordinálása
  • Projektmegbeszélések szervezése, levezetése, dokumentálása
  • A projekt folyamán felmerülő problémák megoldásának támogatása
  • Projektzárók készítése, összehívása, levezetése
  • A projektek visszaellenőrzése, lessons learned dokumentálás
  • Egyeztetés a munkatársakkal, kapcsolat tartás a vevővel
  • Projekthez tartozó idő, költség, minőségi elvárások szinten tartása
  • A projekt sikerének biztosítása a projektcsoport közreműködésével
  • Munkával járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari értékesítés területén és legalább 3 év autóipari projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • APQP folyamat ismeret
  • Lemezmegmunkálás területén végzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word. MS projekt)
  • Erős kommunikációs készség
  • Teljesítményorientált személyiség
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Mérnök értékesítő
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre