www.cvonline.hu

Autófényező - Németország Deggendorf

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Deggendorf (Bayern)

Munkakezdés ideje: 2018. január

Több partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Autófényezőket

Az Ön feladatai:

– autó alkatrészek fényezése, felület előkészítése fényezésre

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– bérezés: 1700-2100 euró nettó / hó

– szállást a munkáltató biztosítja (350-500 euró / hó)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre