Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autófényező / Kolorisztikus

  • Kövesdi Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Több mint 40 éve működő Dél-budai autófesték szaküzletünkbe keresünk színkeverő munkakör betöltésére munkatársat, teljes munkaidőre, azonnali kezdéssel.

Ha autó / járműfényező vagy, de nem szeretnél már nehéz fizikai munkát végezni, és van tapasztalatod a színkeverésben, akkor ne habozz sokáig, gyere hozzánk egy jó csapat tagjaként!

Feladataid lennének:

  • autó és ipari festékek, fényezési segédanyagok értékesítése
  • partnerek kiszolgálása és szakmai tanácsadás
  • az értékesítési folyamatok teljes menedzselése
  • színkeverés, színállítás
  • teljes körű készletkezelés

Amit elvárunk:

  • középfokú, vagy szakirányú végzettség
  • jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • udvarias, barátságos személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • színkeverésben, színállításban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • versenyképes fizetés
  • céges munkaruha, korszerű, modern munkaeszközök
  • stabil munkaadói háttér
  • rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • komoly alapképzés és folyamatos továbbképzések, bel és külföldön egyaránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed fényképes önéletrajzodat küldd el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre